26

Satılan Makale

2

Referanslar

0

Alınan Makale

cansuhare

Son Giriş : 04.01.2023 0:02:44

Kayıt Tarihi : 2017-01-07

Kredi Sayısı : 0

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Makale Sattığı Kişiler ( 14 )
Satışta olan makaleler 23
Neden Güvenlik Kamerası Kullanmalıyız 3427
Huzurlu ve güvenli bir yaşam herkesin hakkıdır. Artık insanlar yaşam alanlarını , çalışma alanlarını bu etkenlere göre tercih ediyor. Güvenliğimizi sağlamak için tedbirler almak oldukça önemli. Yaşam alanlarında alışveriş merkezlerinden, sokaklara kadar en çok kullanılan yöntem güvenlik kameraları. Görünür ve görünmez güvenlik kameraları güvende olmamızı sağlar ve kayıtları pek çok bilinmezi ortaya çıkarmada yardımcı olur.


Kamu İdarelerince SGK Borcu Sorgulama 3425
Borç sorgulama işlemleri günümüzde internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bu sistemleri tüm vatandaşlar gibi kamu kurumları ve özel şirketlerde kullanabilmektedirler. İşverenlerin kişisel şifreleriyle alığı e-borcu yoktur belgesini Kamu veya Kurumların yetkilendirilmiş kuruluşları da vergi numarası ya da tc numarasını kullanarak alabilirler.


Hobi Olarak Ne Yapabilirim 3421
Boş zamanlarımızı değerlendirirken kendimize en uygun uğraşı edinmek hem daha kaliteli zaman geçirmemizi sağlar hem de kendimizi geliştirme fırsatı buluruz. Buna sadece boş zaman aktivitesi gözüyle bakmamalıyız. Öyle ki bir süre sonra hobimiz için hayatımızda boş zaman yaratmaya çalışırız.


GSS Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır? 3420
Genel sağlık sigortası borç sorgulama işlemi nasıl yapılır?


Grafik Tasarım Nedir ? 3419
Hayal gücünün tasarımla , teknolojiyle buluşması , sanat dalı diyebileceğimiz yaratıcılıkları günlük hayatımızda dahi gördüğümüz bir alandan bahsedelim. Grafik tasarımı tanımlarken kelimeler yetersiz kalabilir çünkü görsel anlamda kullanımı oldukça geniştir. Sokakta , durakta , reklam panolarında , afişlerde, kitap dergi tasarımlarında iç mimarlık alanlarına kadar grafik tasarımın izlerini görebiliriz.


Saçlarınızın Daha Hızlı Uzamasını Sağlayın 3398
Kadınların en gizli ve güçlü silahlarından birisi saçladır. Kendilerinde en etkili değişimi saçlarından başlayarak yapabilirler. Saç renginde radikal bir değişiklik yapmak ya da boyunu değiştirmek yenilenmeyi sağlar. Genel düşüncenin aksine bayanlar saçlarında değişiklik yapmak için ruhsal bir değişim olmasını beklemezler. Elbette bu durumda bir etkendir ancak kadınlara verilmiş güzel bir hediyedir saçları.


Saç Rengini Açmanın Doğal Yolları 3397
Bayanların kendilerinde en sık yaptıkları değişiklik saçlarıyla oynamalarıdır. Genelde bilinenin aksine kadınlar sadece duygusal değişimlerde değil her ruh halinde saçlarıyla oynayabilirler. Bu kadınlar için hem doğal bir terapi hem de her aynaya bakışta yeni bir ifade görmektir. Uzun saatleri kuaförde geçirip daha bakımlı daha ilgi çekici görünmek kadınların hayatının büyük bir kısmını kaplar.


İngilizce pratiği nasıl yapabiliriz? 3396
Yeni bir bilgi öğrenmek hücreleri n yenilenmesi gibidir. Yenilenmek doğum yapmak gibi adeta kendinizi büyütmek içinizde yeni bir “ben” keşfetmektir. “Öğrenme” ışığını keşfeden ve bu yolda yürümek isteyen herkes her zaman yeniliklere ve eğitime açık insandır. Teknoloji ile birlikte hızla gelişen ve büyüyen dünyamızda zamana ayak uydurmak için her bir yeniliği fark etmek hızlı adımlarla ilerlemek gerekir. Gerek eğitim hayatında gerekse iş hayatında kendimizi bir adım önde tutabilmek için her zaman daha fazlasını yapmaya ihtiyaç duyarız. Bu en iyi olabilme gayesi kendimize kazandıracağımız artı özelliklerle sonuç bulur.


Mağaza Depoları İçin Raf Önerileri 3395
Alışveriş tutkusunun insanların vazgeçilmez bir duygusu olduğunu düşünürsek mağazacılık sektöründe parlak günlerinin her zaman devam edeceğini tahmin edebiliriz. Hizmet alanında çalışmalar yapan firmaların önem vermeleri bir konu ise stoklarını rahatlıkla depolayacak alanlarının bulunmasıdır.


Goblen İle Neler Yapılabilir 3392
Goblen , kanaviçe , etamin olarak da bildiğimiz seyrek bir kumaştır. Annelerimizin hatta anneanne , babaannelerimizin evlerinde mutlaka gördüğümüz bu işlemelere günümüzde de rastlamak mümkün.Hatta pek çoğumuzun ev işi derslerinden deneyimleri de vardır. İşlemesi ne kadar zevkli ise ortaya çıkan sonucu izlemesi de bir o kadar zevklidir. Gergin bir kasnak ve renkli ipliklerle harikalar yaratılabilir.