26

Satılan Makale

2

Referanslar

0

Alınan Makale

cansuhare

Son Giriş : 04.01.2023 0:02:44

Kayıt Tarihi : 2017-01-07

Kredi Sayısı : 0

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Makale Sattığı Kişiler ( 14 )
Satışta olan makaleler 23
Çocuklara İngilizceyi sevdirerek öğretmenin yolları 4632
Dünyada ortak dil olarak kabul gören İngilizce'yi çocukluktan itibaren severek ve eğlenerek öğretmenin yollarını anlatırken yapılması ve yapılmaması gerekenler üzerine de değinilmiş bir yazı. Geleceğimizi daha iyi eğitimli günümüzü takip eden bireylere emanet ederken onların her alanda olduğu gibi yabancı dil öğrenmede de geri de kalmaması için uygulanması gerekenler ve bunun önemi.


Farklı Çorba Tarifleri 3444
Yaz kış her mevsimde, her öğünde vazgeçilmez yemektir çorba. Sağlıklı ve besin değeri yüksek olan çorbaları yapmakta hem pratik hem de oldukça masrafsızdır. Diyet yapan için de , hastalar için de küçükten büyüğe herkese, her damak zevkine hitap eder. Her gün mutlaka tüketmeye çalışmalıyız.


Soğuk Çorba Tarifleri 3443
Güzel , zengin sofraların başlangıçlarını sıcak çorbalarla yapmaya alışkınız. Buna alternatif olarak salatalar , zeytinyağlılar da ana yemeklere geçmeden önce servis edilebilir. Çorba dediğimizde aklımıza ilk gelen sıcak çorbaların dışında özellikle yaz aylarında serinletici , doyurucu soğuk içilebilen çorbalarımız da vardır.


Sebze çorbaları 3442
Sebze yemeklerini, sebzeleri çocuklara sevdirmek her annenin bir süre çaba sarf ettiği bir konudur. Maalesef daha çocukluktan bu ön yargı ile pek çok insan bazı sebzeleri hiç tatmamıştır. Kimisi de belki hayatında hiç sebze yememiştir. Asında hem zengin besin değerleri açısından , hem vücudumuzun zindeliği, sağlıklı beslenmesi açısından sebze en büyük dostumuzdur.


Kremalı Çorba Tarifleri 3441
Leziz tatların verimli toprakların cennetindeyiz. Salçalı yemeklerimiz, çorbalarımız her ne karda yaygın da olsa kremalı çorbaların da ayrı bir lezzeti vardır. Mutlaka denemek isteyeceğiniz kremalı çorbalar hafif , kolay içimli ve sağlıklıdır da.


En kolay çorba tarifleri 3440
Mutfak bakımından en zengin ülkelerden birinde yaşıyoruz. Her mevsimin güzelliklerini barındırması gibi bunların avantajlarından da her alanda faydalanıyoruz. Çeşit çeşit yemeklerin , çorbaların , tariflerin olduğu bir yerde yine de her akşam ne pişirsem düşüncesi sayıyordur her bayanı. Farklı bir tarif ararken eve erken gelen eşiniz, bir anda acıkan çocuklarınız, son anda gelecek misafir haberi pratik yemek tarifleri aramanıza sebep oluyor.


Çikolatalı Tatlı Tarifleri 3439
Kimsenin hayır diyemediği tek şey çikolatalardır sanırım. Beyaz, sütlü, bitter, fındıklı her çeşidi harika, dokunduğu her tatlıyı enfesleştiren bir büyüdür çikolata. Başlı başına vazgeçemediğimiz bu lezzeti bir de tatlılarda kullandığımızda şahane tatlar yakalıyoruz. Siz de rüyalarınızı süsleyen tatlıyı arıyorsanız bu eşsiz çikolatalı tatlılar tam size göre.


Fırında Pişirilen Ana Yemekler 3438
Dünya mutfaklarıyla yarışacak zenginlikte , unvanı sınırları aşmış , köklü bir tarihi olan mutfağı vardır ülkemizin. Her yöresinde ayrı bir tat , her yemeğinde farklı bir lezzet bulabilirsiniz. Hem sebze yemeklerinin, hem de etli yemeklerin her çeşidini bulabildiğimiz çok verimli topraklarda yaşıyoruz.


Adıyaman Usulü Çiğ Köfte Tarifi 3437
Çiğ köfte denildiğinde ilk akla gelen şehrimiz Urfa olsa da diğer yörelerimizde de sevilerek yapılan ve yenen bizim topraklarımıza özgü bir lezzettir çiğ köfte. Özellikle domatesi , salçası bol koyu renkli , bol baharatlı Adıyaman yöresine has bu tarif çiğ köfte sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir lezzet.


Yumurta Alırken Ve Tüketirken Nelere Dikkat Etmeliyiz 3430
Zamanla Gdo lu yani genetiğiyle oynanmış yiyecekler oldukça fazlalaştı. Mevsimsel değişiklikler üretimin azlığı organik tarımın çok nadir bulunan ve hassas bir konu olmasını sağladı. Ekilen sebzeler , meyve ağaçları ilaçlama ve çabuk ürün alabilmek adına maalesef doğal formundan çok uzak bir şekilde tüketiciye ulaşıyor.