0

Satılan Makale

0

Tamamlanan Siparişler

0

Referanslar

0

Alınan Makale

hzlkpl

Son Giriş : 30.10.2018 19:55:00

Kayıt Tarihi : 2018-04-02

Kredi Sayısı : 0

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Profil Görüntülenmesi : 793

Makale Sattığı Kişiler ( 0 )


Satışta olan makaleler
Diyabet Türleri Nelerdir? 4546
Diyabet, vücudun yeterince insülin üretmediği veya herhangi bir insülin üretmediği, üretilen insülini uygun şekilde kullanmadığı ya da her ikisinin de kombinasyonunu sergilediği bir hastalık grubudur. Bu durumlardan herhangi biri olduğunda vücut kandan hücreye şeker alamaz. Bu da yüksek kan şekeri seviyelerine yol açar. Glikoz, kanınızda bulunan şekerin şekli, ana enerji kaynaklarınızdan biridir. İnsülin eksikliği veya insüline direnç, kanınızda şekerin oluşmasına neden olur. Bu dabirçok sağlık sorunlarına yol açabilir. Üç ana tip şeker hastalığı şunlardır: Tip 1 diyabet Tip 2 diyabet Gestasyonel diyabet


Gluten İntoleransının En Yaygın 14 Belirtisi 4545
Gluten intoleransı oldukça yaygın bir sorundur. Buğday, arpa ve çavdarda bulunan bir protein olan glutene olumsuz reaksiyonlarla karakterize edilir. Çölyak hastalığı, gluten intoleransının en ciddi şeklidir. Nüfusun yaklaşık % 1'ini etkileyen ve sindirim sisteminde hasara yol açabilen bir otoimmün hastalıktır. Bununla birlikte, insanların % 0,5-% 13'ü hala çölyaksız hastalığı olmadığı halde glüten duyarlılığına sahip olabilir. Bu da sorunlara neden olabilen daha hafif bir gluten intoleransı şeklidir. Her iki gluten intoleransı biçimi, sindirim ile hiçbir ilgisi olmayan yaygın semptomlara neden olabilir.


Yaz Stili: Sandalet 4544
Yüzünüze vuran güneşten daha iyi bir his yoktur. Havalar ısındığında ayakkabı stiliniz de değişen hava koşullarına uygun olmalıdır. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan sandaletler, güneşin tadını çıkardığınız uzun sıcak günler için mükemmeldir. Ayaklarınızı serin tutar, rahat etmelerini sağlar ve hepsinden de önemlisi tarzınızı kusursuzca yansıtmanızı sağlarlar.