15

Satılan Makale

0

Tamamlanan Siparişler

0

Referanslar

5

Alınan Makale

redpover

Son Giriş : 29.05.2016 23:30:07

Kayıt Tarihi : 2015-09-23

Kredi Sayısı : 6

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Profil Görüntülenmesi : 250

Makale Sattığı Kişiler ( 9 )
kardelen75 1210 adlı kullanıcıya Çocuklar Günü Hk. adlı makalesini sattı.
20 Kasım 1959’da Birleşmiş Milletler genel kuruluna bir tasarı halinde sunulan, çocuk hakları tasarısı; 20 Kasım 1989 günü Birleşmiş Milletler üyesi devletler tarafından, aynen kabul edilerek; hayata geçirilmiştir. Anca


Mazlum4734 727 adlı kullanıcıya Dokunmatik Ekranlar Nasıl Çalışırlar? adlı makalesini sattı.
Eğer ekranın parmağınızı ya da kalemi nasıl tanıdığını düşünmezseniz, dokunmalı ekran teknolojisi size gizemli gelebilir.


zzhbrlo 569 adlı kullanıcıya Suriye-Rusya-Türkiye Sorunsalı adlı makalesini sattı.
Yaklaşık dört yıldır Suriye’de neredeyse tüm dünyanın müdahil olduğu bir iç savaş sürüp gidiyor. Ruslar da, birkaç aydır; çıkarlarını korumak için bu savaşa doğrudan katıldı. Eğer bir savaşa girilmişse sa


b.c 524 adlı kullanıcıya LG G4 PRO/ NOTE adlı makalesini sattı.

Dünya markaları sıralaması arasında listelerdeki yerini istikrarlı bir şekilde koruyan LG markasından yine şaşırtan bir yenilik geliyor!modaciserhan 515 adlı kullanıcıya iphone 6s Plus parasına yapılacaklar adlı makalesini sattı.
Herkese selamlar. İphone 6s / 6s Plus çıktı çıkalı fiyatları dilden düşmeyerek yeni yeni dizaynlara yol açıyor  Bakalım iphone 6s Plus 128 gb parasına neler yapılabiliyor hep birlikte inceleyelim.


zzhbrlo 502 adlı kullanıcıya SKYPEDAN İNANILMAZ DEĞİŞİKLER adlı makalesini sattı.
Microsoft geçtiğimiz günlerde Skype uygulamasının Android ve IOS işletim sistemlerinde bulunan Skype uygulamasında bir değişikliğe gitti. Peki, bu değişiklikler neler bu yazımızda bunlardan bahsedelim.


zzhbrlo 497 adlı kullanıcıya Telefonlarımız Dinleniyor mu ? adlı makalesini sattı.
Son devirde gündemde olan telefon dinlemeleri ve kayda alınanların paylaşımı ile birlikte dinlemeler çok sayıda bireyin korkulu rüyası olmuştur.


zzhbrlo 492 adlı kullanıcıya En İyi Oyun Laptobunda Neler Olmalı ? adlı makalesini sattı.
İnsanların çoğu aldığı laptobu bilinçli olarak almaz sonrasında ise performansından memnun kalmaz. Bu yüzden laptop alırken en iyi şekilde araştırılmalı ve sizin neye göre laptop istediğinizi düşünmeniz gerekir.


zzhbrlo 486 adlı kullanıcıya iphone 6s/ 6s Plus Tercih Sebepleri adlı makalesini sattı.
İphone 6s / 6s Plus ı tercih etmek için sebepleri sizler için açıklayarak listeledik. Listemizin başında Yeni iphone 6s in güçlendirilmiş 7000 serisi kasası yer almakta.


zzhbrlo 474 adlı kullanıcıya İphone 6s / 6s Plus Kullanım Klavuzu adlı makalesini sattı.
İphone 6s / 6s Plus Kullanım Klavuzu Yeni bir iphone aldınız peki normal iphone 6 / 6 plus dan farklı olarak hangi özelliklerini kullanaksınız , 500 lira civarında bir para farkını neden verdiniz bir göz atalım.


redpover 468 adlı kullanıcıya Yeni iphone 6s İphone 6s / 6s Plus Kullanım Klavuzu/ 6s Plus En yeni adlı makalesini sattı.

İphone 6s / 6s Plus Kullanım Klavuzu

Yeni bir iphone aldınız peki normal iphone 6 / 6 plus dan farklı olarak hangi özelliklerini kullanaksınız , 500 lira civarında bir para farkını neden verdiniz  bir göz atalım. Bu arada 22 Ekteknogenel 466 adlı kullanıcıya Apple Araba Sektöründe adlı makalesini sattı.
Apple firması telefondan sonra laptop üretmesi ile büyük beğeni almıştı ve şimdi ise otomobil sektörüne de girerek spor arabalar yapmaya başlayacak.


teknogenel 464 adlı kullanıcıya 4.5 G Teknolojisi adlı makalesini sattı.
4.5 G ihalesi ile birlikte yeni bir mobil ağa geçiş yapacağız ve bu geçiş ücretsiz bir şekilde sağlanacak. 4 G çıkacağı söylendikten bir süre sonra da 4 G ile oyalanmayıp 4 ve 5 G’ yi kapsayan bir mobil ağ yapmayı düşünd


ankavatar 461 adlı kullanıcıya Drone’ lar Nedir? Ne işe Yarar? adlı makalesini sattı.
Yeni bir eğlence olan Drone’ lar birçok yerde kullanılmaya başladı hem eğlence amaçlı hem de işinizi yerine getirebilecek bu icat ile istediğinizi kolay ve hızlı bir şekilde elde edebileceksiniz.


adanamurat01 458 adlı kullanıcıya SAMSUNG GEAR S2 adlı makalesini sattı.
Teknoloji devi ve aynı zamanda da teknoloji dünyasının sektör enlerinden olan Samsung yine iş başında..! Güney Kore merkezli teknoloji devi yine ve yeniden şaşırtıcı ve etkileyici atılımlar yapmaya devam ediyor.