9

Satılan Makale

0

Referanslar

2

Alınan Makale

bolobolo

Son Giriş : 06.05.2016 0:24:30

Kayıt Tarihi : 2016-02-22

Kredi Sayısı : 9

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Makale Sattığı Kişiler ( 9 )
Satışta olan makaleler 5
Türkiye’nin en büyük sohbet odaları platformu 1671
Üyelik gerekmeyen ve reklam karmaşası için de boğulmadan birkaç tık ile sohbete başlayabileceksiniz. Güzel müziklerin için de sunulduğu ve sıcak ortamı ile sizlere sohbet odaları için de en zevkli Chat ortamını da sunmaktadır.


Köfte Çanağında Ispanak 1586
Köfte hazırlanışı için öncelikle bir kabın içine kıymayı, rendelenmiş soğanı, ekmek içini, tuzu, karabiberi, sıvı yağını, karbonatı ve pul biberini koyup iyice yoğuruyoruz.


Patatesli Sulu Köfte 1585
Lezzetli tariflerin adresin de sizlere patatesli sulu köftenin lezzetini eviniz de yakalama fırsatını vereceğiz. Köftesini hazırlamak için bir kaba kıymayı, suyunu aldığımız soğanı, ince ince doğramı olduğumuz maydanozu, pilavlık bulguru, rendelediğimiz sarımsakları, tuzu ve karabiberini koyup güzelce yoğuruyoruz


LG Rolling Bot G5 1582
Markanın uzaktan yönetim ile hizmet veren top görünümlü cihazının üzerin de bulunan alıcılar sayesin de dünyanın neresin de olursanız olun bir akıllı telefon ve internet yardımı ile yönlendirmeniz mümkün olabilmektedir. LG firmasının yeni amiral gemisi için tasarlanan aksesuarlardan biri olan G5 en çok dikkat çekeni olarak incelememize takıldı.


Chat Siteleri 1560
Chat siteleri için de en çok tercih edilen sitemiz de farklı nitelikler de sohbet odaları bulunmaktadır. Sizler üyeliğiniz tamamladıktan sonra site kurallarımızı da okuyarak bilgilendikten sonra istediğiniz sohbet odaları için de bulunan binlerce üyemiz içinden dilediğiniz ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.