20

Satılan Makale

1

Referanslar

6

Alınan Makale

Ydirican

Son Giriş : 28.11.2018 20:46:53

Kayıt Tarihi : 2017-10-05

Kredi Sayısı : 0

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Makale Sattığı Kişiler ( 9 )
Satışta olan makaleler 7
HAMİLELİKTE BAKIM VE HIJYEN NASIL OLMALIDIR? 3830
Bir kadın için hamilelik hayatının en önemli dönemlerinden birisidir. Bu dönemi sağlıklı ve rahat bir biçimde atlatabilmek her anne adayının hayalidir


KNIGHT ONLINE OYUNU 3773
Dünyanın her yerinden aktif oyuncu kitlesine ve yaklaşık 16 senelik bir oyun geçmişine sahip olan Knight Online günümüzde hala büyük rağbet görüyor. Bu nedenle yeni başlayanlar ve oyunun detaylarını öğrenmek isteyenler için tecrübeyle sahip, başarıya ulaştıracak karakter analizlerini ve oyundaki terimlerin anlamlarını siz oyun severlerle paylaşacağız.


BOĞA BURCU- İKİZLER BURCU UYUMU 3657
Boğa burçları 12 burç arasından evliliğe en yatkın olan burçtur. Hayatındaki düzen ve huzur arayışını evlilikle taçlandırmak isteyen Boğa burcunu nikah masasına oturtmak zor olmayacaktır. Çünkü zaten onun en önemli amaçlarından biri de güzel bir yuva kurmaktır.


ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMA YOLLARI 3645
Neredeyse hepimizin başından sonu acıyla biten bir aşk macerası geçmiştir. Çok severiz, benimseriz, özleriz, birlikte güzel vakit geçiririz, her şeyimizi paylaşırız. Artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Fakat “O da ne?” .Her şey güzel giderken birden veya yavaş yavaş her şey kötüye gidebilir. Hayat bu ya her güzel şeyin sonu olduğu gibi ilişkimiz de bazı nedenlerden dolayı bitme noktasına gelebilir.


YAY BURCU KADINI- YAY BURCU ERKEĞİ UYUMU 3643
Astroloji de Yay, Koç ve Aslan burçları ateş grubuna mensuptur. Bugün sizlerle ateş grubunun bir üyesi olan iki Yay burcu bireyin uyumunu inceleyeceğiz. Öncelikle grubun en maceracı burcu olan Yay'ın genel özelliklerinden biraz bahsedelim. Yay burçları 23 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen bireylerdir. Yönetildikleri gezegen Jüpiter'dir.


İLİŞKİDEN SOĞUTAN DAVRANIŞLAR NELERDİR? 3642
Güzel giden bir ilişkiye sahipsiniz ve bunu uzun süre sürdürmeyi mi düşünüyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. İlişkinizin sürekli canlı kalmasını ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız yapmanız ve yapmamanız gereken bazı davranışlar vardır. Bugün sizlere güzel giden bir ilişkiyi mahvetmemek ve partnerinizin sizden soğumaması için ne gibi davranışlardan kaçınmanız gerektiği konusunda size bir kaç öneri vereceğim.


KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLLARI 3641
İlişkide bir kadının mutlu olması ilişkinin de mutlu ve huzurlu olduğunu gösterir. Eğer kadın yeterince mutlu değilse o ilişkide sorunlar vardır. Bir kadın o ilişkide mutluysa size istediğiniz her şeyi verecektir. Bu nedenle ikili ilişkilerde kadına değer vermek, mutlu ve huzurlu olmasını sağlamak en önemli şeylerdendir.