5

Satılan Makale

0

Tamamlanan Siparişler

1

Referanslar

0

Alınan Makale

destanmaliyebilisimcom

Son Giriş : 31.05.2019 12:49:17

Kayıt Tarihi : 2018-08-06

Kredi Sayısı : 12

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Profil Görüntülenmesi : 853

Makale Sattığı Kişiler ( 4 )
meteuckc 2065 adlı kullanıcıya Aziz Sancar'ın Yeni Çalışmasıyla Kanser Tedavisi adlı makalesini sattı.
Aziz Sancar'ın yeni çalışmasında fareler üzerinde yapılan yeni deneylerde olumlu sonuç aldı. Kanserin tedavisinde yeni gelişmeler elde edildi.


ayyildizadam 2011 adlı kullanıcıya Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçekliğin Bilime Yön Verme Serüveni adlı makalesini sattı.
Teknolojik ve yazılım alanında gerçekleştirilen yenilikler insan hayatını inanılmaz bir hızda değiştirmesi ve imkansız olarak görülen bir geleceğe ulaşmak için atılan adımlar.


gozde 1993 adlı kullanıcıya En Güçlü Malzemelerden Biri 3D Yazıcılara Uyarlandı adlı makalesini sattı.
3D(üç boyutlu) yazıcılar teknolojik gelişmeler arasında en çok umut vaat eden ürünlerden biridir. Bu üç boyutlu yazıcılar inşaat, sağlık ve silah gibi birçok alanda etkili olarak kullanılabilen bir teknolojidir.


miranekmen 1973 adlı kullanıcıya Düzenli Beslenmenin Önemi adlı makalesini sattı.
Düzenli beslenmek sağlık açısında dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sağlıklı beslenme tarih boyunca gelişen alışkanlıklarının birikimi ile oluşur.


miranekmen 1972 adlı kullanıcıya GİRİŞİMCİLİK SÜREÇLERİ adlı makalesini sattı.
İş fikrini işe dönüştüren süreçlere girişimcilik süreçleri denir. Girişimcilik olayını günlere yayılan türlü aktiviteler barındıran süreçler bütünü olarak kabul etmek gerekir.


Referanslar   tümünü gör
gozde
Kaliteli yazım ve özgün içeri..Satışta olan makaleler
Sesli Asistan Cortana’yı Google Rakipleri Arasında Görmüyor 4654
Alphabet, Googleı da içerisinde bulunduran bir çatı müessese. Her senenin başında evvelki seneye ait senelik analiz raporu yayınlayan firma, geçen sene için de bir rapor yayınladı.


Xiaomi Tarafından Daha Çok Odaklanılan Mi 9 Tasarımı 4651
Xiaomi, akıllı cihaz tasarımlarında fark yaratacak çizgiler tecrübe etmekten kaçınmayan bir firmadır. Xiaomi Mi Mix 3 modeliyle şunu bize ispatlayan firma...


33 Yılın Ardından Çernobil’de Keşfedilen Yaşam izleri 4646
Çernobil faciasının ardından tamı tamına 33 sene geçti. İnsanlık tarihinin en büyük nükleer felaketi olarak bilinen Çernobil‘de seneler sonra mühim bir keşif yapıldı.


KATMA DEĞER VERİSİNDE İNDİRİM UYGULAMASI 4516
Katma değer vergisinde bulunan en güzel özellik indirim yapabilme durumuna sahip olmasıdır. Nihai tüketiciye kadar olan bütün safhalarda katma değer vergisi alınmakta...