11

Alınan Makale

0

Verdiği Referanslar

agakin

Son Giriş : 07.09.2014 1:40:21

Kayıt Tarihi : 2014-08-04

Kredi Sayısı : 17

Kullanıcı Tipi : Makale Alıcısı

Profil Görüntülenmesi : 1843

Makale Aldığı Kişiler ( 10 )
qqq3858 kullanıcısının 249 Akıllı Telefonların Hakkında Herşey adlı makalesini aldı.

Akıllı telefonlara yeni başlayanlar, pek iyi kullanamıyanlar, her Akıllı telefon kullanıcısının bilmesi gerekenler, root atma, batarya ömrünü uzatma , wifi kullanımı ,kablosuz modem olarak kullanmayı ve daha bir çok şeyozgunmakalem kullanıcısının 248 Oyun adlı makalesini aldı.

Bilgisayar ortamında oynanan oyunlarla ilgili bilgiler içermetedir.ozgunmakalem kullanıcısının 247 Mobil İletişim adlı makalesini aldı.

Makalemiz mobil iletişim hakkında bilgi veriyordiablo78 kullanıcısının 235 Call of Duty: Ghosts adlı makalesini aldı.

Sanal gerçekliğin sınırlarını zorlayan Call of Duty serisi, her çıkan yeni versiyonu ile neredeyse savaş bazlı oyun dünyasını domine etmiş durumda.berkcan1209 kullanıcısının 234 Android işletim sistemli HP bilgisayar tanıtıldı adlı makalesini aldı.


mert kullanıcısının 231 General Mobile Discovery 2 adlı makalesini aldı.
Yeni çıkacak model olan discovery 2 hakkında 235 kelimelik tanıtım yazısıdır. Telefon hakkında merak edilen bütün soruların cevapları bu makalede mevcuttur.


bozbey38 kullanıcısının 228 IMDb Nedir? adlı makalesini aldı.
IMDb Nedir?


Profesyonel Makaleci kullanıcısının 227 Neden matematiği sevmiyoruz? adlı makalesini aldı.
461 kelimeden oluşur. Makalemiz derslerde başarılı olmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.Seo uyumludur.Herkesin araştırabileceği bir konudur.


YellowCrash kullanıcısının 225 İnternetten Para Kazanma adlı makalesini aldı.

Makalenin İçeriği Başlıkta Belirttiğim Gibi İnternetten Para Kazanma / İnternetten Nasıl Para Kazanırım Arkadaşlar Makalede Hangi Sitelerden Para Kazanıcağınızı Anlattım Scam'ın Ne Demek Olduğunu Anlattım Kafa Karıştırmaması İçin Hepkullanıcısının 224 adlı makalesini aldı.


websonmez kullanıcısının 223 Hologram Telefon Teknolojisi adlı makalesini aldı.

Yeni bir teknoloji ürünü olan hologram telefonların hayatımıza girişi ve hologram telefonların diğer akıllı telefonlarla rekabet alanı ve bilgileri.