2

Satılan Makale

0

Tamamlanan Siparişler

0

Referanslar

0

Alınan Makale

Expercom

Son Giriş : 27.06.2019 18:55:18

Kayıt Tarihi : 2019-02-26

Kredi Sayısı : 6

Sipariş ile Kazanılan Kredi Sayısı : 0

Kullanıcı Tipi : Makale Yazarı

Profil Görüntülenmesi : 575

Makale Sattığı Kişiler ( 2 )
ayyildizadam 2034 adlı kullanıcıya Kadınlar Gününden Geriye Kalanlar adlı makalesini sattı.
Dünya Kadınlar Günü her yıl 8 Martta, dünyanın birçok bölgesinde kutlanıyor. Türkiye'de de birçok kurum, kadınlar gününde, kadın çalışanlarına çeşitli hediyeler sunarak bu güne ve çalışanlarına verdikleri değeri vurguluyor. Ancak kadınlar gününün iş d


onur 2031 adlı kullanıcıya Takıntılarımızdan Kurtulmanın Yolları adlı makalesini sattı.
Hepimiz zaman zaman birşeyleri takıntı haline getiririz. Peki bu takıntılardan nasıl tamamen kurtulabiliriz? Takıntılarından kurtulma isteğine sahip olan herkes bunu başarabilir.
Satışta olan makaleler
Türkiye'nin öğretmen yetiştirme ve işe alımındaki başarısız tutumu 4671
Günümüz Türkiye’sinde öğretmenlik mesleği birçok açıdan yorucu bir hale bürünmüştür. Eğitim fakültelerinden her yıl binlerce öğretmen adayı mezun olmakta ancak atama kadroları mezun olan öğrencilere yeterli gelmemektedir. Bu sebepler eğitim fakültesi mezunlarını başka alanlara yöneltmektedir.


Çocuk Yetiştirirken Yaşanılan Zorluklar 4663
Anne baba olmak bir çoğumuzun evlilikten sonraki en büyük hayali. İyi bir evlilik yapmak, düzenli bir hayat yaşamak, parasal anlamda güçlü olmak gibi hayaller, insanı maddi anlamda doyursa da çocuk sahibi olmanın vermiş olduğu manevi doygunluk elbette ki paha biçilemez. Ancak çocuk sahibi olduktan sonra insan, daha önce yaşamış olduğu bir çok zorluğun sandığı kadar büyük olmadığını anlar.